STRONA GŁÓWNA
TECHNOLOGIE
SERWEROWNIE
REALIZACJE
SERWIS
SZKOLENIA
KONTAKT
 

ownerCzysty i przyjazny klimat - oto czym się zajmujemy. Klimat, w którym żyjesz, pracujesz i odpoczywasz. Bierzemy "pod lupę" wnętrza. Kurz i uczulający pył, drobnoustroje, niewłaściwa wilgotność, za ciepło, za zimno, nieświeżo - jeżeli szukasz rozwiązania tych problemów, to dobrze trafiłeś. Aby naszym klientom dać przekonanie, że gospodarnie zainwestowali pieniądze, proponujemy urządzenia dobrych, nowoczesnych i znanych z trwałości marek z najwyższej półki. Na życzenie przedstawiamy również alternatywne rozwiązania tańsze, jednakże nie polecamy i nie instalujemy marketowych produktów masowych o niskiej trwałości, nie potwierdzonej gwarancji i niepewnym pochodzeniu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pamiętamy, że wybór należy do klienta! Skupimy się na tym, by znaleźć środki techniczne, aby wokół Ciebie oraz elementów wyposażenia i urządzeń technicznych stworzyć przyjazny klimat.

We wszystkich przypadkach zastosowań bardzo istotnymi parametrami pracy urządzeń, które dobieramy są: niski roczny pobór energii elektrycznej, długa żywotność oraz cicha, a przy tym wydajna praca.  

Specjalizujemy się w systemach multisplit, które umożliwiają klimatyzację średniej wielkości biurowców, a łączone w kliku niezależnych obwodach chłodniczych dają duże możliwości klimatyzowania oraz bardzo wydajnego dogrzewania do dwudziestukilku pomieszczeń w jednym obiekcie. Rozwiązanie to gwarantuje jednocześnie zachowanie niewielkiej (4-5 szt.) ilości wydajnych i energooszczędnych agreagtów zewnętrznych (patrz przykład w sekcji REALIZACJE)

Bardziej wymagającym klientom proponujemy systemy o zmiennym przepływie czynnika chłodniczego znane pod różnymi nazwami handlowymi, zależnie od dostawcy urządzeń (np. Fujitsu Airstage VRF, Daikin VRV).  

Dla małych biur proponujemy pojedyncze układy split lub małe systemy multisplit działające w bardzo oszczędnej technologii INVERTER. Zależnie od życzeń klienta możliwe jest zastosowanie każdej jednostki z całej gamy urządzeń dostępnych na rynku: ścienne, kasetonowe (do zabudowy w suficie podwieszanym), kanałowe, podsufitowe, przypodłogowe itp. Polecamy kontakt w celu przeprowadzenia wstępnej oceny zapotrzebowania na moc chłodniczą / grzewczą (funkcja powietrzenj pompy ciepła) i doboru urządzeń (typ, sposób zabudowy, moc, marka).

W przypadku hoteli i pensjonatów, oprócz opisanych wcześniej istotnych funkcji technicznych, kładziemy nacisk na estetykę oraz cichą pracę urządzeń. Wychodzimy z założenia, że klimat powinien być odczuwalny, lecz niesłyszalny. Jakość filtracji będzie szczególnie istotnym parametrem dla miejsc, w których ma znaczenie obecność drobnych pyłów lub dymu tytoniowego. 

Dla kuchni lokali gastronomicznych proponujemy specjalne urządzenia umożliwiające separację lotnych cząstek tłuszczowych oraz odporność na długotrwałą pracę pod dużym obciążeniem cieplnym (niestandardowe wartości zysków ciepła pochodzących z kuchennych urządzeń gastronomicznych).

W pojedynczych przypadkach wnętrz proponujemy specjalne rozwiązania estetyczne z nawiewem kanałowym, gdzie możliwe jest wykończenie sufitów w dowolnym stylu, również bardzo ozdobne i stylowe (obiekty zabytkowe, restauracje zamkowe, pałacyki i stare rezydencje). Rozwijamy współpracę z wykonawcami prac sztukatorkich i stolarsko-ciesielskich. Bierzemy szczególny wzgląd na zaufanych wykonawców elementów wystroju wnętrz wskazanych przez klientów tak, aby wspólnie dojść do najbardziej satysfakcjonujących, często unikatowych i specyficznych rozwiązań.

Do pojedynczych zastosowań proponujemy całą gamę urządzeń ściennych lub kasetonowych znanych producentów DAIKIN, FUJITSU, SAMSUNG, PANASONIC, LG, ARTEL, CALDO. Typowym przypadkiem jest montaż pojedynczego układu split (urządzenie dzielone: chłodząco-grzewcza jednostka wewnętrzna oraz agregat montowany na zewnątrz budynku). 

Wszystkie oferowane urządzenia pracują na ekologicznych czynniku chłodniczym R410A i już w standardzie są przystosowane do pracy w systemie całorocznym (z wyłączeniem ekstremalnych tremperatur ujemnych). Polecamy kontakt w celu niezobowiązującego przedstawienia wstępnej propozycji doboru urządzenia dostosowanego do potrzeb dla Państwa konkretnego przypadku.

Patrz osobna sekcja SERWEROWNIE. W przypadkach innych, specyficznych zapytań, prosimy o bezpośredni kontakt.

 
Top